чемпіонат росії з футболу 2017 2018 турнірна таблиця розклад ігор

чемпіонат росії з футболу 2017 2018 турнірна таблиця розклад ігор

Чемпіонат Росії з футболу 2017/2018. Розклад, таблиця РФПЛ

Склад учасників РФПЛ

Де подивитися матчі чемпіонату Росії з футболу

Любителі футболу можуть побачити прямі трансляції за участю провідних команд РФПЛ на загальноукраїнському каналі «Матч ТВ». Щотижня телеканал веде трансляції 2-4 матчів Прем'єр-ліги.

Турнірна таблиця Прем'єр-ліги 2017/2018

Бомбардири РФПЛ

Федір Смолов (Краснодар) - 12 (2 з пенальті), Квінсі Промес (Спартак) - 10 м'ячів (2), Олександр Кокорін (Зеніт) - 10 (0), Євген Марков (Тосно) - 9 (1), Вітіно (ЦСКА ) - 8 (2).

Календар ігор чемпіонату Росії з футболу 2017/2018

15.07.2017 17:30 Тосно - Уфа - 0: 1

15.07.2017 20:00 Анжи - ЦСКА - 1: 3

16.07.2017 11:00 СКА Хабаровськ - Зеніт - 0: 2

16.07.2017 17:30 Рубін - Краснодар - 1: 2

16.07.2017 21:30 Ахмат - Амкар - 1: 0

18.07.2017 19:30 Локомотив - Арсенал - 1: 0

18.07.2017 19:30 Динамо - Спартак - 2: 2

21.07.2017 19:30 ЦСКА - Локомотив - 1: 3

22.07.2017 17:30 Зеніт - Рубін - 2: 1

22.07.2017 20:00 Краснодар - Тосно - 2: 0

23.07.2017 15:00 Уфа - Спартак - 0: 0

23.07.2017 17:30 Динамо - Урал - 0: 1

23.07.2017 20:00 Ростов - Ахмат - 0: 1

24.07.2017 19:30 Арсенал - СКА Хабаровськ - 1: 0

Матч відбувся в Москві на арені ЦСКА.

29.07.2017 15:00 Урал - Уфа - 1: 1

29.07.2017 17:30 Рубін - Арсенал - 2: 1

29.07.2017 20:00 Ахмат - Динамо - 2: 0

30.07.2017 15:00 Амкар - Ростов - 0: 1

30.07.2017 17:30 Локомотив - Анжи - 1: 0

30.07.2017 20:00 Тосно - Зеніт - 0: 1

31.07.2017 19:30 Спартак - Краснодар - 2: 0

05.08.2017 15:00 Уфа - Ахмат - 3: 2

05.08.2017 17:30 Динамо - Амкар - 3: 0

05.08.2017 20:00 Локомотив - СКА Хабаровськ - 1: 0

06.08.2017 15:00 Арсенал - Тосно -1: 2

06.08.2017 17:30 ЦСКА - Рубін - 1: 2

06.08.2017 20:00 Зеніт - Спартак - 5: 1

06.08.2017 20:00 Краснодар - Урал -1: 1

08.08.2017 17:30 Амкар - Уфа - 0: 0

09.08.2017 17:30 Урал - Зеніт - 1: 1

09.08.2017 19:30 Спартак - Арсенал - 2: 0

09.08.2017 20:00 Тосно - ЦСКА - 1: 2

09.08.2017 20:00 Ростов - Динамо - 1: 0

09.08.2017 20:00 Рубін - Локомотив - 1: 1

10.08.2017 20:00 Ахмат - Краснодар - 2: 3

12.08.2017 17:30 ЦСКА - Спартак - 2: 1

12.08.2017 20:00 Анжи - Динамо - 1: 3

13.08.2017 11:00 СКА Хабаровськ - Рубін - 1: 1

13.08.2017 17:30 Локомотив - Тосно - 0: 2

13.08.2017 20:00 Краснодар - Амкар - 1: 1

13.08.2017 20:00 Зеніт - Ахмат - 4: 0

14.08.2017 19:30 Арсенал - Урал - 2: 2

19.08.2017 15:00 Урал - ЦСКА - 0: 0

19.08.2017 17:30 Спартак - Локомотив - 3: 4

19.08.2017 20:00 Рубін - Анжи - 6: 0

20.08.2017 15:00 Амкар - Зеніт - 0: 1

20.08.2017 17:30 Динамо - Уфа - 1: 1

20.08.2017 20:00 Ростов - Краснодар - 0: 0

21.08.2017 20:00 Ахмат - Арсенал - 1: 2

26.08.2017 15:00 Арсенал - Амкар - 0: 1

26.08.2017 17:30 Рубін - Тосно - 1: 0

26.08.2017 20:00 Локомотив - Урал - 2: 1

27.08.2017 11:00 СКА Хабаровськ - Спартак - 0: 0

27.08.2017 17:30 ЦСКА - Ахмат - 0: 1

27.08.2017 20:00 Зеніт - Ростов - 0: 0

27.08.2017 20:00 Краснодар - Динамо - 2: 0

09.09.2017 14:00 Тосно - Анжи - 2: 2

09.09.2017 16:30 Ростов - Арсенал - 2: 2

09.09.2017 19:00 Спартак - Рубін - 1: 0

10.09.2017 14:00 Динамо - Зеніт - 0: 0

10.09.2017 16:30 Уфа - Краснодар - 0: 1

10.09.2017 19:00 Ахмат - Локомотив - 1: 1

11.09.2017 17:30 Урал - СКА-Хабаровськ - 1: 1

16.09.2017 16:30 ЦСКА - Ростов - 2: 0

16.09.2017 19:00 Анжи - Краснодар - 1: 5

17.09.2017 11:00 СКА-Хабаровськ - Ахмат - 2: 2

17.09.2017 13:00 Тосно - Спартак - 2: 2

17.09.2017 16:30 Рубін - Урал - 0: 1

18.09.2017 19:30 Локомотив - Амкар - 0: 1

18.09.2017 20:00 Зеніт - Уфа - 3: 0

23.09.2017 19:00 Спартак - Анжі - 2: 2

24.09.2017 14:00 Урал - Тосно - 3: 1

24.09.2017 16:30 Уфа - Арсенал - 1: 0

24.09.2017 16:30 Ростов - Локомотив - 0: 1

24.09.2017 19:00 Краснодар - Зеніт - 0: 2

25.09.2017 17:00 Амкар - СКА-Хабаровськ - 3: 0

25.09.2017 19:30 Ахмат - Рубін - 1: 0

30.09.2017 11:30 СКА-Хабаровськ - Ростов - 2: 1

30.09.2017 14:00 Тосно - Ахмат - 1: 0

30.09.2017 16:30 Рубін - Амкар - 0: 1

30.09.2017 19:00 Спартак - Урал - 2: 0

01.10.2017 14:00 ЦСКА - Уфа - 0: 0

01.10.2017 16:30 Локомотив - Динамо - 3: 0

01.10.2017 19:00 Анжи - Зеніт - 2: 2

14.10.2017 14:00 Динамо - СКА-Хабаровськ - 2: 0

14.10.2017 16:30 Урал - Анжи - 2: 1

14.10.2017 19:00 Краснодар - ЦСКА - 0: 1

15.10.2017 14:00 Уфа - Локомотив - 1: 0

15.10.2017 16:30 Ростов - Рубін - 0: 1

15.10.2017 19:00 Зеніт - Арсенал - 0: 1

16.10.2017 17:30 Амкар - Тосно - 0: 0

21.10.2017 14:00 Тосно - Ростов - 1: 1

21.10.2017 16:30 Рубін - Динамо - 0: 0

21.10.2017 19:00 Спартак - Амкар - 0: 0

22.10.2017 14:00 Урал - Ахмат - 2: 0

22.10.2017 16:30 ЦСКА - Зеніт - 0: 0

22.10.2017 19:00 Анжи - Арсенал - 3: 2

23.10.2017 19:30 Локомотив - Краснодар - 2: 0

28.10.2017 19:00 Ростов - Спартак - 2: 2

29.10.2017 11:30 Амкар - Урал - 1: 1

29.10.2017 14:00 Динамо - Тосно - 0: 1

29.10.2017 16:30 Зеніт - Локомотив - 0: 3

29.10.2017 19:00 Краснодар - СКА-Хабаровськ - 4: 1

30.10.2017 17:00 Уфа - Рубін - 2: 1

30.10.2017 19:30 Ахмат - Анжи - 1: 1

04.11.2017 16:30 Тосно - Краснодар - 1: 3

04.11.2017 19:00 Ахмат - Ростов - 1: 0

05.11.2017 11:00 СКА-Хабаровськ - Арсенал - 1: 2

05.11.2017 14:00 Амкар - Анжі - 1: 2

05.11.2017 16:30 Локомотив - ЦСКА - 2: 2

05.11.2017 19:00 Рубін - Зеніт - 0: 0

05.11.2017 19:00 Спартак - Уфа - 3: 1

18.11.2017 14:00 Динамо - Ахмат - 1: 1

18.11.2017 16:30 Краснодар - Спартак - 1: 4

18.11.2017 19:00 Арсенал - Рубін - 0: 0

19.11.2017 11:30 Уфа - Урал - 2: 0

19.11.2017 14:00 Анжи - Локомотив - 0: 1

19.11.2017 16:30 Ростов - Амкар - 0: 0

19.11.2017 19:00 Зеніт - Тосно - 5: 0

25.11.2017 16:30 Тосно - Арсенал - 3: 2

25.11.2017 19:00 Ахмат - Уфа - 2: 1

26.11.2017 11:30 Урал - Краснодар - 0: 1

26.11.2017 14:00 Рубін - ЦСКА - 0: 1

26.11.2017 16:30 Ростов - Анжи - 2: 0

27.11.2017 12:00 СКА-Хабаровськ - Локомотив - 1: 2

27.11.2017 19:30 Спартак - Зеніт - 3: 1

01.12.2017 19:30 Арсенал - Спартак - 0: 1

02.12.2017 14:00 Динамо - Ростов - 2: 0

02.12.2017 14:00 Зеніт - Урал - 2: 1

02.12.2017 16:30 Локомотив - Рубін - 1: 0

03.12.2017 14:00 Уфа - Амкар - 3: 0

03.12.2017 16:30 Краснодар - Ахмат - 3: 2

03.12.2017 19:00 Анжи - СКА-Хабаровськ - 4: 0

09.12.2017 14:00 Динамо - Анжи - 2: 0

09.12.2017 16:30 Рубін - СКА-Хабаровськ - 3: 1

10.12.2017 14:00 Амкар - Краснодар - 1: 3

10.12.2017 16:30 Спартак - ЦСКА - 3: 0

10.12.2017 19:00 Ростов - Уфа - 1: 0

11.12.2017 19:30 Тосно - Локомотив - 1: 3

11.12.2017 19:30 Ахмат - Зеніт - 0: 0

03.03.2018 14:00 ЦСКА - Урал - 1: 0

03.03.2018 16:30 Зеніт - Амкар - 0: 0

03.03.2018 19:00 Краснодар - Ростов - 3: 1

04.03.2018 11:00 СКА-Хабаровськ - Тосно - 0: 1

04.03.2018 14:00 Уфа - Динамо - 1: 1

04.03.2018 16:30 Локомотив - Спартак - 0: 0

04.03.2018 19:00 Арсенал - Ахмат - 1: 0

10.03.2018 14:00 Уфа - Анжи - 3: 2

10.03.2018 16:30 Динамо - Краснодар - 0: 0

10.03.2018 19:00 Тосно - Рубін - 0: 1

11.03.2018 14:00 Ростов - Зеніт - 0: 0

11.03.2018 16:30 Ахмат - ЦСКА - 0: 3

11.03.2018 19:00 Спартак - СКА-Хабаровськ - 1: 0

12.03.2018 17:00 Урал - Локомотив - 0: 2

17.03.2018 14:00 Арсенал - Ростов - 2: 2

17.03.2018 16:30 Краснодар - Уфа - 0: 1

17.03.2018 19:00 Анжи - Тосно - 2: 0

17.03.2018 19:00 Рубін - Спартак - 1: 2

31.03.2018 14:00 Ахмат - СКА-Хабаровськ

31.03.2018 16:30 Динамо - Арсенал

31.03.2018 19:00 Спартак - Тосно

01.04.2018 14:00 Урал - Рубін

01.04.2018 16:30 Уфа - Зеніт

01.04.2018 19:00 Краснодар - Анжи

01.04.2018 19:00 Ростов - ЦСКА

07.04.2018 14:00 Рубін - Ахмат

07.04.2018 16:30 Зеніт - Краснодар

07.04.2018 19:00 Арсенал - Уфа

08.04.2018 14:00 Тосно - Урал

08.04.2018 16:30 Локомотив - Ростов

08.04.2018 19:00 Анжи - Спартак

09.04.2018 19:30 ЦСКА - Динамо

14.04.2018 11:30 Амкар - Рубін

14.04.2018 14:00 Динамо - Локомотив

14.04.2018 16:30 Зеніт - Анжі

14.04.2018 19:00 Краснодар - Арсенал

15.04.2018 14:00 Урал - Спартак

15.04.2018 16:30 Уфа - ЦСКА

15.04.2018 19:00 Ростов - СКА-Хабаровськ

18.04.2018 19:30 ЦСКА - Амкар

18.04.2018 19:30 Зеніт - Динамо

21.04.2018 19:00 Анжи - Урал

22.04.2018 11:00 СКА-Хабаровськ - Динамо

22.04.2018 14:00 Арсенал - Зеніт

22.04.2018 16:30 Тосно - Амкар

22.04.2018 16:30 ЦСКА - Краснодар

22.04.2018 19:00 Локомотив - Уфа

23.04.2018 19:30 Спартак - Ахмат

29.04.2018 14:00 Амкар - Спартак

29.04.2018 16:30 Зеніт - ЦСКА

29.04.2018 19:00 Ростов - Тосно

30.04.2018 11:30 Уфа - СКА-Хабаровськ

30.04.2018 14:00 Динамо - Рубін

30.04.2018 16:30 Ахмат - Урал

30.04.2018 19:00 Краснодар - Локомотив

05.05.2018 14:00 Тосно - Динамо

05.05.2018 16:30 Локомотив - Зеніт

05.05.2018 19:00 Спартак - Ростов

06.05.2018 14:00 Урал - Амкар

06.05.2018 16:30 Рубін - Уфа

06.05.2018 19:00 ЦСКА - Арсенал

07.05.2018 19:30 Анжи - Ахмат

13.05.2018 14:00 ЦСКА - Анжи

13.05.2018 14:00 Арсенал - Локомотив

13.05.2018 14:00 Зеніт - СКА-Хабаровськ

13.05.2018 14:00 Краснодар - Рубін

13.05.2018 14:00 Уфа - Тосно

13.05.2018 14:00 Ростов - Урал

13.05.2018 14:00 Амкар - Ахмат

Ключові дати сезону 2017/2018

У матчі за Суперкубок Росії, в якому зустрілися чемпіон минулого сезону «Спартак9raquo; і володар Кубка Росії «Локомотів9raquo ;, перемогу здобули червоно-білі (2: 1).

1 ТУР ЧЕМПІОНАТУ РОССИ З ФУТБОЛУ 2017/2018

голи: Димитров, 41 - з пен. (1: 0), Гацкан, 60 (1: 1)

голи: Васін, 21 (0: 1), Головін, 49 (0: 2), Маркелов, 64 (1: 2), Натхо, 79 - з пенальті (1: 3)

16.07.2017, 11:00 СКА-Хабаровськ - Зеніт 0: 2

голи: Кузя, 52 (0: 1), Кокорін, 81 (0: 2)

голи: Лаборде, 17 (0: 1), Лаборде, 33 (0: 2), Летьєнн, 72 (1: 2)

18.07.2017, 19:30 Локомотив М - Арсенал 1: 0

голи: Кверквелія, 57 (1: 0)

18.07.2017, 19:30 Динамо М - Спартак М 2: 2

голи: Промес, 29 (0: 1), Луїс Адріано, 32 (0: 2), Панченко, 54 (1: 2), Таша, 90 + 3 (2: 2)

Чемпіонат Росії Прем'єр-ліга 2018


Календар і результати 2017-2018.

15.07.2017 Урал 1: 1 Ростов

15.07.2017 Тосно 0: 1 Уфа

15.07.2017 Анжи 1: 3 ЦСКА

16.07.2017 СКА-Хабаровськ 0: 2 Зеніт

16.07.2017 Рубін 1: 2 Краснодар

16.07.2017 Ахмат 1: 0 Амкар

18.07.2017 Локомотив М 1: 0 Арсенал Т

18.07.2017 Динамо М 2: 2 Спартак М

21.07.2017 Анжи 1: 0 Амкар

21.07.2017 ЦСКА 1: 3 Локомотив М

22.07.2017 Зеніт 2: 1 Рубін

22.07.2017 Краснодар 2: 0 Тосно

23.07.2017 Уфа 0: 0 Спартак М

23.07.2017 Динамо М 0: 1 Урал

23.07.2017 Ростов 0: 1 Ахмат

24.07.2017 Арсенал Т 1: 0 СКА-Хабаровськ

29.07.2017 Урал 1: 1 Уфа

29.07.2017 ЦСКА 2: 0 СКА-Хабаровськ

29.07.2017 Рубін 2: 1 Арсенал Т

29.07.2017 Ахмат 2: 0 Динамо М

30.07.2017 Амкар 0: 1 Ростов

30.07.2017 Локомотив М 1: 0 Анжи

30.07.2017 Тосно 0: 1 Зеніт

31.07.2017 Спартак М 2: 0 Краснодар

04.08.2017 Анжи 0: 1 Ростов

05.08.2017 Уфа 3: 2 Ахмат

05.08.2017 Динамо М 3: 0 Амкар

05.08.2017 Локомотив М 1: 0 СКА-Хабаровськ

06.08.2017 Арсенал Т 1: 2 Тосно

06.08.2017 ЦСКА 1: 2 Рубін

06.08.2017 Зеніт 5: 1 Спартак М

06.08.2017 Краснодар 1: 1 Урал

08.08.2017 СКА-Хабаровськ 2: 0 Анжи

08.08.2017 Амкар 0: 0 Уфа

09.08.2017 Урал 1: 1 Зеніт

09.08.2017 Спартак М 2: 0 Арсенал Т

09.08.2017 Рубін 1: 1 Локомотив М

09.08.2017 Тосно 1: 2 ЦСКА

09.08.2017 Ростов 1: 0 Динамо М

10.08.2017 Ахмат 2: 3 Краснодар

12.08.2017 Уфа 1: 4 Ростов

12.08.2017 ЦСКА 2: 1 Спартак М

12.08.2017 Анжи 1: 3 Динамо М

13.08.2017 СКА-Хабаровськ 1: 1 Рубін

13.08.2017 Локомотив М 0: 2 Тосно

13.08.2017 Зеніт 4: 0 Ахмат

13.08.2017 Краснодар 1: 1 Амкар

14.08.2017 Арсенал Т 2: 2 Урал

18.08.2017 Тосно 0: 0 СКА-Хабаровськ

19.08.2017 Урал 0: 0 ЦСКА

19.08.2017 Спартак М 3: 4 Локомотив М

19.08.2017 Рубін 6: 0 Анжи

20.08.2017 Амкар 0: 1 Зеніт

20.08.2017 Динамо М 1: 1 Уфа

20.08.2017 Ростов 0: 0 Краснодар

21.08.2017 Ахмат 1: 2 Арсенал Т

25.08.2017 Анжи 1: 0 Уфа

26.08.2017 Арсенал Т 0: 1 Амкар

26.08.2017 Рубін 1: 0 Тосно

26.08.2017 Локомотив М 2: 1 Урал

27.08.2017 СКА-Хабаровськ 0: 0 Спартак М

27.08.2017 ЦСКА 0: 1 Ахмат

27.08.2017 Зеніт 0: 0 Ростов

27.08.2017 Краснодар 2: 0 Динамо М

08.09.2017 Амкар 0: 1 ЦСКА

09.09.2017 Тосно 2: 2 Анжи

09.09.2017 Спартак М 1: 0 Рубін

09.09.2017 Ростов 2: 2 Арсенал Т

10.09.2017 Ахмат 1: 1 Локомотив М

10.09.2017 Динамо М 0: 0 Зеніт

10.09.2017 Уфа 0: 1 Краснодар

11.09.2017 Урал 1: 1 СКА-Хабаровськ

15.09.2017 Арсенал Т 1: 0 Динамо М

16.09.2017 Анжи 1: 5 Краснодар

16.09.2017 ЦСКА 2: 0 Ростов

17.09.2017 СКА-Хабаровськ 2: 2 Ахмат

17.09.2017 Рубін 0: 1 Урал

17.09.2017 Тосно 2: 2 Спартак М

18.09.2017 Локомотив М 0: 1 Амкар

18.09.2017 Зеніт 3: 0 Уфа

23.09.2017 Спартак М 2: 2 Анжи

23.09.2017 Динамо М 0: 0 ЦСКА

24.09.2017 Ростов 0: 1 Локомотив М

24.09.2017 Урал 3: 1 Тосно

24.09.2017 Уфа 1: 0 Арсенал Т

24.09.2017 Амкар 3: 0 СКА-Хабаровськ

24.09.2017 Ахмат 1: 0 Рубін

24.09.2017 Краснодар 0: 2 Зеніт

29.09.2017 Арсенал Т 1: 0 Краснодар

30.09.2017 Спартак М 2: 0 Урал

30.09.2017 СКА-Хабаровськ 2: 1 Ростов

30.09.2017 Рубін 0: 1 Амкар

30.09.2017 Тосно 1: 0 Ахмат

01.10.2017 Анжи 2: 2 Зеніт

01.10.2017 Локомотив М 3: 0 Динамо М

01.10.2017 ЦСКА 0: 0 Уфа

13.10.2017 Ахмат 1: 2 Спартак М

14.10.2017 Урал 2: 1 Анжи

14.10.2017 Краснодар 0: 1 ЦСКА

14.10.2017 Динамо М 2: 0 СКА-Хабаровськ

15.10.2017 Уфа 1: 0 Локомотив М

15.10.2017 Ростов 0: 1 Рубін

15.10.2017 Зеніт 0: 1 Арсенал Т

16.10.2017 Амкар 0: 0 Тосно

21.10.2017 Рубін 0: 0 Динамо М

21.10.2017 Тосно 1: 1 Ростов

21.10.2017 Спартак М 0: 0 Амкар

21.10.2017 СКА-Хабаровськ 2: 2 Уфа

22.10.2017 Анжи 3: 2 Арсенал Т

22.10.2017 Урал 2: 0 Ахмат

22.10.2017 ЦСКА 0: 0 Зеніт

23.10.2017 Локомотив М 2: 0 Краснодар

27.10.2017 Арсенал Т 1: 0 ЦСКА

28.10.2017 Ростов 2: 2 Спартак М

29.10.2017 Зеніт 0: 3 Локомотив М

29.10.2017 Краснодар 4: 1 СКА-Хабаровськ

29.10.2017 Динамо М 0: 1 Тосно

29.10.2017 Амкар 1: 1 Урал

30.10.2017 Ахмат 1: 1 Анжи

30.10.2017 Уфа 2: 1 Рубін

03.11.2017 Урал 2: 2 Динамо М

04.11.2017 Тосно 1: 3 Краснодар

04.11.2017 Ахмат 1: 0 Ростов

05.11.2017 Амкар 1: 2 Анжи

05.11.2017 Локомотив М 2: 2 ЦСКА

05.11.2017 СКА-Хабаровськ 1: 2 Арсенал Т

05.11.2017 Рубін 0: 0 Зеніт

05.11.2017 Спартак М 3: 1 Уфа

18.11.2017 СКА-Хабаровськ 2: 4 ЦСКА

19.11.2017 Арсенал Т 0: 0 Рубін

19.11.2017 Краснодар 1: 4 Спартак М

19.11.2017 Динамо М 1: 1 Ахмат

19.11.2017 Ростов 0: 0 Амкар

19.11.2017 Уфа 2: 0 Урал

19.11.2017 Анжи 0: 1 Локомотив М

19.11.2017 Зеніт 5: 0 Тосно

24.11.2017 Амкар 2: 1 Динамо М

25.11.2017 Тосно 3: 2 Арсенал Т

25.11.2017 Ахмат 2: 1 Уфа

26.11.2017 Ростов 2: 0 Анжи

26.11.2017 Урал 0: 1 Краснодар

26.11.2017 Рубін 0: 1 ЦСКА

27.11.2017 СКА-Хабаровськ 1: 2 Локомотив М

27.11.2017 Спартак М 3: 1 Зеніт

01.12.2017 ЦСКА 6: 0 Тосно

01.12.2017 Арсенал Т 0: 1 Спартак М

02.12.2017 Динамо М 2: 0 Ростов

02.12.2017 Локомотив М 1: 0 Рубін

02.12.2017 Зеніт 2: 1 Урал

03.12.2017 Анжи 4: 0 СКА-Хабаровськ

03.12.2017 Краснодар 3: 2 Ахмат

03.12.2017 Уфа 3: 0 Амкар

08.12.2017 Урал 1: 1 Арсенал Т

09.12.2017 Динамо М 2: 0 Анжи

09.12.2017 Рубін 3: 1 СКА-Хабаровськ

10.12.2017 Спартак М 3: 0 ЦСКА

10.12.2017 Амкар 1: 3 Краснодар

10.12.2017 Ростов 1: 0 Уфа

10.12.2017 Ахмат 0: 0 Зеніт

10.12.2017 Тосно 1: 3 Локомотив М

02.03.2018 Анжи 1: 1 Рубін

03.03.2018 Краснодар 3: 1 Ростов

03.03.2018 ЦСКА 1: 0 Урал

03.03.2018 Зеніт 0: 0 Амкар

04.03.2018 СКА-Хабаровськ 0: 1 Тосно

04.03.2018 Локомотив М 0: 0 Спартак М

04.03.2018 Арсенал Т 1: 0 Ахмат

04.03.2018 Уфа 1: 1 Динамо М

09.03.2018 Амкар 0: 2 Арсенал Т

10.03.2018 Уфа 3: 2 Анжи

10.03.2018 Тосно 0: 1 Рубін

10.03.2018 Динамо М 0: 0 Краснодар

11.03.2018 Ахмат 0: 3 ЦСКА

11.03.2018 Спартак М 1: 0 СКА-Хабаровськ

11.03.2018 Ростов 0: 0 Зеніт

12.03.2018 Урал 0: 2 Локомотив М

17.03.2018 Анжи 2: 0 Тосно

17.03.2018 СКА-Хабаровськ 0: 3 Урал

17.03.2018 Рубін 1: 2 Спартак М

17.03.2018 Арсенал Т 2: 2 Ростов

17.03.2018 Краснодар 0: 1 Уфа

18.03.2018 Локомотив М: Ахмат

18.03.2018 ЦСКА: Амкар

18.03.2018 Зеніт: Динамо М

01.04.2018 Краснодар: Анжи

01.04.2018 Амкар: Локомотив М

01.04.2018 Ахмат: СКА-Хабаровськ

01.04.2018 Урал: Рубін

01.04.2018 Спартак М: Тосно

01.04.2018 Ростов: ЦСКА

01.04.2018 Динамо М: Арсенал Т

01.04.2018 Уфа: Зеніт

08.04.2018 Анжи: Спартак М

08.04.2018 Локомотив М: Ростов

08.04.2018 СКА-Хабаровськ: Амкар

08.04.2018 Рубін: Ахмат

08.04.2018 Тосно: Урал

08.04.2018 ЦСКА: Динамо М

08.04.2018 Арсенал Т: Уфа

08.04.2018 Зеніт: Краснодар

15.04.2018 Зеніт: Анжи

15.04.2018 Динамо М: Локомотив М

15.04.2018 Ростов: СКА-Хабаровськ

15.04.2018 Амкар: Рубін

15.04.2018 Ахмат: Тосно

15.04.2018 Урал: Спартак М

15.04.2018 Уфа: ЦСКА

15.04.2018 Краснодар: Арсенал Т

22.04.2018 Анжи: Урал

22.04.2018 Локомотив М: Уфа

22.04.2018 СКА-Хабаровськ: Динамо М

22.04.2018 Рубін: Ростов

22.04.2018 Тосно: Амкар

22.04.2018 Спартак М: Ахмат

22.04.2018 ЦСКА: Краснодар

22.04.2018 Арсенал Т: Зеніт

29.04.2018 Арсенал Т: Анжи

29.04.2018 Краснодар: Локомотив М

29.04.2018 Уфа: СКА-Хабаровськ

29.04.2018 Динамо М: Рубін

29.04.2018 Ростов: Тосно

29.04.2018 Амкар: Спартак М

29.04.2018 Ахмат: Урал

29.04.2018 Зеніт: ЦСКА

06.05.2018 Анжи: Ахмат

06.05.2018 Локомотив М: Зеніт

06.05.2018 СКА-Хабаровськ: Краснодар

06.05.2018 Рубін: Уфа

06.05.2018 Тосно: Динамо М

06.05.2018 Спартак М: Ростов

06.05.2018 Урал: Амкар

06.05.2018 ЦСКА: Арсенал Т

13.05.2018 ЦСКА: Анжи

13.05.2018 Арсенал Т: Локомотив М

13.05.2018 Зеніт: СКА-Хабаровськ

13.05.2018 Краснодар: Рубін

13.05.2018 Уфа: Тосно

13.05.2018 Ростов: Урал

13.05.2018 Амкар: Ахмат

13.05.2018 Спартак М: Динамо М

Всі прогнози на сайті несуть виключно гіпотетичний, спортивний характер.

Чемпіонат россии по футболу 2017 2018 турнірна таблиця розклад ігор

Календар чемпіонату Росії з футболу 2017-2018. Результати, розклад матчів та ігор. Прем'єр Ліга. Футбол. Турнірна таблиця.

15:00. Урал (Єкатеринбург) - Ростов (Ростов-на-Дону) 1: 1, Димитров, 41 - з пенальті (1: 0). Гацкан, 60 (1: 1).

17:30. Тосно (Тосно) - Уфа (Уфа) 0: 1, Сисуєв, 65 (0: 1).

20:00. Анжи (Махачкала) - ЦСКА (Москва) 1: 3, Васін, 21 (0: 1). Головін, 49 (0: 2). Маркелов, 64 (1: 2). Натхо, 79 - з пенальті (1: 3).

11:00. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Зеніт (Санкт-Петербург) 0: 2, Кузя, 52 (0: 1). Кокорін, 81 (0: 2).

17:30. Рубін (Казань) - Краснодар (Краснодар) 1: 2, Лаборде, 17 (0: 1). Лаборде, 33 (0: 2). Летьєнн, 72 (1: 2).

21.30. Ахмат (Грозний) - Амкар (Перм) 1: 0, Лео, 39 (1: 0).

19:30. Локомотив (Москва) - Арсенал (Тула) 1: 0, Кверквелія, 57 (1: 0).

19:30. Динамо (Москва) - Спартак (Москва) 2: 2, Квінсі Промес, 29 (0: 1). Луїс Адріано, 32 (0: 2). Кирило Панченко, 54 (1: 2). Олександр Таша, 90 + 2 (2: 2).

19:30. Анжи (Махачкала) - Амкар (Перм) 1: 0, Бризгалов, 23 (1: 0).

19:30. ЦСКА (Москва) - Локомотив (Москва) 1: 3, Фарфан, 24 (0: 1). Вітіну, 42 (1: 1). Арі, 66 (1: 2). Тарасов, 74 (1: 3).

17:30. Зеніт (Санкт-Петербург) - Рубін (Казань) 2: 1, Жемалетдінов, 45 + 1 (0: 1). Дріуссі, 51 (1: 1). Дріуссі, 90 + 1 (2: 1).

20:00. Краснодар (Краснодар) - Тосно (Тосно) 2: 0, Перейра, 58 (1: 0). Жоаозіньо, 66 (2: 0).

15:00. Уфа (Уфа) - Спартак (Москва) 0: 0.

17:30. Динамо (Москва) - Урал (Єкатеринбург) 0: 1, Чантурія, 89 (0: 1).

20:00. Ростов (Ростов-на-Дону) - Ахмат (Грозний) 0: 1, Садаєв, 54 (0: 1).

19:30. Арсенал (Тула) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 1: 0, Ткачов, 18 (1: 0).

15:00. ЦСКА (Москва) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 2: 0, Головін, 4 (1: 0). Натхо, 37 - з пенальті (2: 0).

15:00. Урал (Єкатеринбург) - Уфа (Уфа) 1: 1, Ігбун, 17 (0: 1). Табідзе - в свої ворота, 88 (1: 1).

17:30. Рубін (Казань) - Арсенал (Тула) 2: 1, Шевченко, 34 (0: 1). Сонг, 60 (1: 1). Цакташ, 75 - з пенальті (2: 1).

20:00. Ахмат (Грозний) - Динамо (Москва) 2: 0, Мітрішев, 80 (1: 0). Родолфо, 83 - з пенальті (2: 0).

15:00. Амкар (Перм) - Ростов (Ростов-на-Дону) 0: 1, Зуєв, 66 (0: 1).

17:30. Локомотив (Москва) - Анжи (Махачкала) 1: 0, Фернандеш, 81 (1: 0).

20:00. Тосно (Тосно) - Зеніт (Санкт-Петербург) 0: 1, Кокорін, 10 (0: 1).

19:30. Спартак (Москва) - Краснодар (Краснодар) 2: 0, Промес, 38 - з пенальті (1: 0). Фернандо, 45 + 1 (2: 0).

20:00. Анжи (Махачкала) - Ростов (Ростов-на-Дону) 0: 1, Дядюн, 19 (0: 1).

15:00. Уфа (Уфа) - Ахмат (Грозний) 3: 2, Лео, 48 (0: 1). Йокич, 80 (1: 1). Аликин, 84 (2: 1). Сисуєв, 86 (3: 1). Анхель, 90 + 3 (3: 2).

17:30. Динамо (Москва) - Амкар (Перм) 3: 0, Панченко, 49 (1: 0). Зотов, 64 (2: 0). Вандерсон, 82 (3: 0).

20:00. Локомотив (Москва) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 1: 0, Олексій Андрійович Міранчук, 77 (1: 0).

15:00. Арсенал (Тула) - Тосно (Тосно) 1: 2, Берхамов, 40 (1: 0). Галіулін, 48 (1: 1). Марков, 55 (1: 2).

17:30. ЦСКА (Москва) - Рубін (Казань) 1: 2, Жонатас, 2 (0: 1). Жонатас, 10 (0: 2). Щенніков, 13 (1: 2).

20:00. Зеніт (Санкт-Петербург) - Спартак (Москва) 5: 1, Кокорін, 36 (1: 0). Єрохін, 45 + 1 (2: 0). Крішіто, 57 (3: 0). Кузя, 63 (4: 0). Промес, 72 - з пенальті (4: 1). Ребров, 77 - в свої ворота (5: 1).

20:00. Краснодар (Краснодар) - Урал (Єкатеринбург) 1: 1, Ароян, 15 (0: 1). Гранквіст, 90 + 5 - з пенальті (1: 1).

11:00. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Анжи (Махачкала) 2: 0, Маркович, 68 (1: 0). Калинський, 90 + 4 (2: 0).

17:30. Амкар (Перм) - Уфа (Уфа) 0: 0.

17:30. Урал (Єкатеринбург) - Зеніт (Санкт-Петербург) 1: 1, Бікфалві, 35 (1: 0). Кокорін, 60 (1: 1).

20:00. Тосно (Тосно) - ЦСКА (Москва) 1: 2, Оланаре, 49 (0: 1). Заболотний, 56 (1: 1). Дзагоєв, 62 (1: 2).

19:30. Спартак (Москва) - Арсенал (Тула) 2: 0, Промес, 20 (1: 0). Зе Луїш, 84 (2: 0).

20:00. Ростов (Ростов-на-Дону) - Динамо (Москва) 1: 0, Калачов, 19 - з пенальті (1: 0).

20:00. Рубін (Казань) - Локомотив (Москва) 1: 1, Жемалетдінов, 63 - з пенальті (1: 0). Кверквелія, 90 + 1 (1: 1).

20:00. Ахмат (Грозний) - Краснодар (Краснодар) 2: 3, Мартинович, 53 (0: 1). Ісмаел, 73 (1: 1). Клаессон, 77 (1: 2). Швець, 90 (2: 2). Ігнатьєв, 92 (2: 3).

15:00. Уфа (Уфа) - Ростов (Ростов-на-Дону) 1: 4, Ванек, 55 (1: 0). Гацкан, 57 (1: 1). Калачов, 64 - з пенальті (1: 2). Калачов, 66 (1: 3). Мевля, 77 (1: 4).

17:30. ЦСКА (Москва) - Спартак (Москва) 2: 1, Пашаліч, 48 (0: 1). Щенніков, 83 (1: 1). Вітіну, 85 (2: 1).

20:00. Анжи (Махачкала) - Динамо (Москва) 1: 3, Яковлєв, 9 (1: 0). Бечирай, 15 (1: 1). Панченко, 34 (1: 2). Панченко, 76 - з пенальті (1: 3).

11:00. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Рубін (Казань) 1: 1, Христов, 82 (1: 0). Цакташ, 90 + 2 (1: 1).

17:30. Локомотив (Москва) - Тосно (Тосно) 0: 2, Кверквелія, 51 - в свої ворота (0: 1). Заболотний, 90 + 5 (0: 2).

20:00. Краснодар (Краснодар) - Амкар (Перм) 1: 1, Клаессон, 25 (1: 0). Гащенка, 76 (1: 1).

20:00. Зеніт (Санкт-Петербург) - Ахмат (Грозний) 4: 0, Паредес, 28 (1: 0). Кокорін, 50 (2: 0). Кузя, 68 (3: 0). Жирков, 84 (4: 0).

19:30. Арсенал (Тула) - Урал (Єкатеринбург) 2: 2, Сунзу, 5 (1: 0). Максимов, 10 (2: 0). Бікфалві, 42 (2: 1). Євсєєв, 69 (2: 2).

19:30. Тосно (Тосно) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 0: 0.

15:00. Урал (Єкатеринбург) - ЦСКА (Москва) 0: 0.

17:30. Спартак (Москва) - Локомотив (Москва) 3: 4, Глушаков, 30 (1: 0). Луїс Адріано, 43 (2: 0). Баринов, 48 (2: 1). Ал.Міранчук, 68 (2: 2). Коломейцев, 83 (2: 3). Фернандеш, 90 + 1 (2: 4). Промес, 90 + 2 (3: 4).

20:00. Рубін (Казань) - Анжи (Махачкала) 6: 0, Жонатас, 4 (1: 0). Караденіз, 15 (2: 0). Жонатас, 31 (3: 0). Набиуллин, 62 (4: 0). М`Віла, 85 (5: 0). Летьєнн, 87 (6: 0).

15:00. Амкар (Перм) - Зеніт (Санкт-Петербург) 0: 1, Кокорін, 61 (0: 1).

17:30. Динамо (Москва) - Уфа (Уфа) 1: 1, Ванек, 45 (0: 1). Зотов, 87 (1: 1).

20:00. Ростов (Ростов-на-Дону) - Краснодар (Краснодар) 0: 0.

20:00. Ахмат (Грозний) - Арсенал (Тула) 1: 2, Ткачов, 30 (0: 1). Садаєв, 74 (1: 1). Джорджевіч, 76 (1: 2).

20:00. Анжи (Махачкала) - Уфа (Уфа) 1: 0, Лескано, 18 (1: 0).

15:00. Арсенал (Тула) - Амкар (Перм) 0: 1, Рязанцев, 21 (0: 1).

17:30. Рубін (Казань) - Тосно (Тосно) 1: 0, Канунніков, 19 (1: 0).

20:00. Локомотив (Москва) - Урал (Єкатеринбург) 2: 1, Фарфан, 21 (1: 0). Гілерме, 32 - в свої ворота (1: 1). Олексій Андрійович Міранчук, 56 (2: 1).

12.00. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Спартак (Москва) 0: 0.

17:30. ЦСКА (Москва) - Ахмат (Грозний) 0: 1, Садаєв, 45 (0: 1).

20:00. Зеніт (Санкт-Петербург) - Ростов (Ростов-на-Дону) 0: 0.

20:00. Краснодар (Краснодар) - Динамо (Москва) 2: 0, Смолов, 27 (1: 0). Смолов, 60 (2: 0).

17:30. Амкар (Перм) - ЦСКА (Москва) 0: 1, Жамалетдінов, 52 (0: 1).

14:00. Тосно (Тосно) - Анжи (Махачкала) 2: 2, Марков, 5 (1: 0). Прудников, 18 (1: 1). Данченко, 25 (1: 2). Галіулін, 63 (2: 2).

16:30. Ростов (Ростов-на-Дону) - Арсенал (Тула) 2: 2, Юсупов, 7 (1: 0). Джорджевіч, 32 (1: 1). Джорджевіч, 70 (1: 2). Калачов, 85 - з пенальті (2: 2).

19.00. Спартак (Москва) - Рубін (Казань) 1: 0, Промес, 48 (1: 0).

14:00. Динамо (Москва) - Зеніт (Санкт-Петербург) 0: 0.

16:30. Уфа (Уфа) - Краснодар (Краснодар) 0: 1, Смолов, 75 (0: 1).

19.00. Ахмат (Грозний) - Локомотив (Москва) 1: 1, Родолфо, 55 - в свої ворота (0: 1). Раванеллі, 84 (1: 1).

17:30. Урал (Єкатеринбург) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 1: 1, Чантурія, 54 - з пенальті (1: 0). Федотов, 76 (1: 1).

19:30. Арсенал (Тула) - Динамо (Москва) 1: 0, Бєляєв, 17 (1: 0).

16:30. ЦСКА (Москва) - Ростов (Ростов-на-Дону) 2: 0, В. Березуцький, 30 (1: 0). Вітіну, 68 (2: 0).

19.00. Анжи (Махачкала) - Краснодар (Краснодар) 1: 5, Смолов, 39 (0: 1). Классон, 55 (0: 2). Вандерсон, 67 (0: 3). Вандерсон, 71 (0: 4). Полуяхтов, 77 (1: 4). Окріашвілі, 79 (1: 5).

11:00. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Ахмат (Грозний) 2: 2, Савичев, 13 (1: 0). Мбенге, 65 (1: 1). Швець, 82 (1: 2). Христов, 88 (2: 2).

13.00. Тосно (Тосно) - Спартак (Москва) 2: 2, Джикия, 35 (0: 1). Пашаліч, 63 (0: 2). Марков, 86 (1: 2). Заболотний, 90 (2: 2).

16:30. Рубін (Казань) - Урал (Єкатеринбург) 0: 1, Бікфалві, 87 (0: 1).

19:30. Локомотив (Москва) - Амкар (Перм) 0: 1, Гащенка, 1 (0: 1).

20:00. Зеніт (Санкт-Петербург) - Уфа (Уфа) 3: 0, Дріуссі, 9 (1: 0). Крішіто, 22 - з пенальті. (2: 0). Кокорін, 77 (3: 0).

16:30. Динамо (Москва) - ЦСКА (Москва) 0: 0.

19.00. Спартак (Москва) - Анжи (Махачкала) 2: 2, Луїс Адріано, 14 - з пенальті (1: 0). Самарджич, 74 (1: 1). Кацав, 78 (1: 2). Мельгарехо, 90 + 2 (2: 2).

14:00. Урал (Єкатеринбург) - Тосно (Тосно) 3: 1, Чантурія, 5 - з пенальті (1: 0). Євсєєв, 9 (2: 0). Бікфалві, 55 - з пенальті (3: 0). Труіч, 85 (3: 1).

16:30. Ростов (Ростов-на-Дону) - Локомотив (Москва) 0: 1, Едер, 90 + 4 (0: 1).

16:30. Уфа (Уфа) - Арсенал (Тула) 1: 0, Ігбун, 77 (1: 0).

19.00. Краснодар (Краснодар) - Зеніт (Санкт-Петербург) 0: 2, Єрохін, 30 (0: 1). Полоз, 36 (0: 2).

17:00. Амкар (Перм) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 3: 0, Гол, 38 (1: 0). Бодул, 84 (2: 0). Комолов, 90 + 4 (3: 0).

19:30. Ахмат (Грозний) - Рубін (Казань) 1: 0, Оздоєв, 85 - в свої ворота (1: 0).

19:30. Арсенал (Тула) - Краснодар (Краснодар) 1: 0, Джорджевіч, 16 (1: 0).

11:30. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Ростов (Ростов-на-Дону) 2: 1, Маркович, 17 (1: 0). Устинов, 45 (1: 1). Дедечко, 71 (2: 1).

14:00. Тосно (Тосно) - Ахмат (Грозний) 1: 0, Марков, 77 (1: 0).

16:30. Рубін (Казань) - Амкар (Перм) 0: 1, Гол, 83 (0: 1).

19.00. Спартак (Москва) - Урал (Єкатеринбург) 2: 0, Самедов, 36 (1: 0). Педро Роша, 51 (2: 0).

14:00. ЦСКА (Москва) - Уфа (Уфа) 0: 0.

16:30. Локомотив (Москва) - Динамо (Москва) 3: 0, М.Фернандеш, 24 (1: 0). Едер, 33 (2: 0). Ал.Міранчук, 58 (3: 0).

19.00. Анжи (Махачкала) - Зеніт (Санкт-Петербург) 2: 2, Данченко, 20 (1: 0). Кокорін, 57 (1: 1). Кацав, 59 (2: 1). Паредес, 85 (2: 2).

19:30. Ахмат (Грозний) - Спартак (Москва) 1: 2, Глушаков, 30 (0: 1). Родолфо, 70 - з пенальті (1: 1). Мельгарехо, 72 (1: 2).

14:00. Динамо (Москва) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 2: 0, Козлов, 18 (1: 0). Таша, 79 (2: 0).

16:30. Урал (Єкатеринбург) - Анжи (Махачкала) 2: 1, Бікфалві, 56 (1: 0). Ільїн, 87 (2: 0). Бризгалов, 88 (2: 1).

19.00. Краснодар (Краснодар) - ЦСКА (Москва) 0: 1, Березуцький, 38 (0: 1).

14:00. Уфа (Уфа) - Локомотив (Москва) 1: 0, Ігбун, 76 (1: 0).

16:30. Ростов (Ростов-на-Дону) - Рубін (Казань) 0: 1, М'Віла, 67 (0: 1).

19.00. Зеніт (Санкт-Петербург) - Арсенал (Тула) 0: 1, Кангва, 73 (0: 1).

17:30. Амкар (Перм) - Тосно (Тосно) 0: 0.

11:30. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Уфа (Уфа) 2: 2, Дімідко, 11 (1: 0). Дедечко, 39 (2: 0). Кротов, 54 (2: 1). Кротов, 72 (2: 2).

14:00. Тосно (Тосно) - Ростов (Ростов-на-Дону) 1: 1, Марков, 17 (1: 0). Інгасон, 56 - з пенальті (1: 1).

16:30. Рубін (Казань) - Динамо (Москва) 0: 0.

19.00. Спартак (Москва) - Амкар (Перм) 0: 0.

14:00. Урал (Єкатеринбург) - Ахмат (Грозний) 2: 0, Димитров, 33 (1: 0). Євсєєв, 79 (2: 0).

16:30. ЦСКА (Москва) - Зеніт (Санкт-Петербург) 0: 0.

19.00. Анжи (Махачкала) - Арсенал (Тула) 3: 2, Габулов, 7 - в свої ворота (1: 0). Ткачов, 40 (1: 1). Хубулов, 49 - з пенальті (2: 1). Гулієв, 64 (3: 1). Джорджевіч, 65 (3: 2).

19:30. Локомотив (Москва) - Краснодар (Краснодар) 2: 0, Олексій Андрійович Міранчук, 25 (1: 0). Мануел Фернандеш, 85 (2: 0).

19:30. Арсенал (Тула) - ЦСКА (Москва) 1: 0, Чаушіч, 80 (1: 0).

19.00. Ростов (Ростов-на-Дону) - Спартак (Москва) 2: 2, Іонів, 20 (1: 0). Фернандо, 31 (1: 1). Глушаков, 34 (1: 2). Вілюш, 87 (2: 2).

11:30. Амкар (Перм) - Урал (Єкатеринбург) 1: 1, Сиваков, 22 - з пенальті (1: 0). Євсєєв, 48 (1: 1).

14:00. Динамо (Москва) - Тосно (Тосно) 0: 1, Галіулін, 9 (0: 1).

16:30. Зеніт (Санкт-Петербург) - Локомотив (Москва) 0: 3, Фарфан, 57 (0: 1). Фарфан, 69 (0: 2). Олексій Андрійович Міранчук, 77 (0: 3).

19.00. Краснодар (Краснодар) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 4: 1, Клаессон, 11 (1: 0). Смолов, 41 (2: 0). Маркович, 60 - з пенальті (2: 1). Смолов, 80 - з пенальті (3: 1). Вандерсон, 89 (4: 1).

17:00. Уфа (Уфа) - Рубін (Казань) 2: 1, Гекденіз Караденіз, 3 (0: 1). Стоцький, 36 (1: 1). Ванек, 90 (2: 1).

19:30. Ахмат (Грозний) - Анжи (Махачкала) 1: 1, Анхель, 93+ (1: 0). Яковлєв, 96+ (1: 1).

17:30. Урал (Єкатеринбург) - Динамо (Москва) 2: 2, Балажіц, 17 (1: 0). Шуніч, 49 (1: 1). Терехов, 74 (1: 2). Балажіц, 90 + 1 (2: 2).

16:30. Тосно (Тосно) - Краснодар (Краснодар) 1: 3, Заболотний, 4 (1: 0). Смолов, 12 (1: 1). Газінський, 35 (1: 2). Смолов, 38 (1: 3).

19.00. Ахмат (Грозний) - Ростов (Ростов-на-Дону) 1: 0, Мбенге, 51 (1: 0).

16:30. Локомотив (Москва) - ЦСКА (Москва) 2: 2, Олексій Андрійович Міранчук, 14 (1: 0). Вітіну, 28 (1: 1). Натхо, 43 (1: 2). Мануел Фернандеш, 87 (2: 2).

14:00. Амкар (Перм) - Анжи (Махачкала) 1: 2, Маркелов, 6 (0: 1). Костюков, 12 (1: 1). Маркелов, 28 (1: 2).

11:00. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Арсенал (Тула) 1: 2, Кангва, 5 (0: 1). Федотов, 33 (1: 1). Джорджевіч, 86 (1: 2).

19.00. Рубін (Казань) - Зеніт (Санкт-Петербург) 0: 0.

19.00. Спартак (Москва) - Уфа (Уфа) 3: 1, Ігбун, 10 (0: 1). Фернандо, 37 (1: 1). Промес, 63 (2: 1). Луїс Адріано, 80 (3: 1).

11:00. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - ЦСКА (Москва) 2: 4, Дедечко, 5 (1: 0). Дзагоєв, 12 (1: 1). Вернблум, 74 (1: 2). Маркович, 82 (2: 2). Вернблум, 83 (2: 3). Вітіну, 90 + 3 (2: 4).

14:00. Динамо (Москва) - Ахмат (Грозний) 1: 1, Анхель, 31 (0: 1). Луценко, 62 (1: 1).

16:30. Краснодар (Краснодар) - Спартак (Москва) 1: 4, Луїс Адріано, 8 (0: 1). Зе Луїш, 28 (0: 2). Луїс Адріано, 86 (0: 3). Клаессон, 88 (1: 3). Промес, 90 (1: 4).

19.00. Арсенал (Тула) - Рубін (Казань) 0: 0.

11:30. Уфа (Уфа) - Урал (Єкатеринбург) 2: 0, Стоцький, 28 (1: 0). Кротов, 58 (2: 0).

14:00. Анжи (Махачкала) - Локомотив (Москва) 0: 1, Олексій Олексій Андрійович Міранчук, 43 (0: 1).

16:30. Ростов (Ростов-на-Дону) - Амкар (Перм) 0: 0.

19.00. Зеніт (Санкт-Петербург) - Тосно (Тосно) 5: 0, Паредес, 20 - з пенальті (1: 0). Кузя, 52 (2: 0). Іванович, 64 (3: 0). Кокорін, 70 (4: 0). Дзюба, 86 (5: 0).

17:30. Амкар (Перм) - Динамо (Москва) 2: 1, Гол, 48 (1: 0). Луценко, 54 - з пенальті (1: 1). Езатолахі, 68 (2: 1).

16:30. Тосно (Тосно) - Арсенал (Тула) 3: 2, Чаушіч, 28 (0: 1). Марков, 61 (1: 1). Ткачов, 75 (1: 2). Марков, 79 (2: 2). Марков, 81 (3: 2).

19.00. Ахмат (Грозний) - Уфа (Уфа) 2: 1, Сампайо, 45 (1: 0). Лео, 54 (2: 0). Обляков, 87 (2: 1).

11:30. Урал (Єкатеринбург) - Краснодар (Краснодар) 0: 1, Смолов, 34 (0: 1).

16:00. Ростов (Ростов-на-Дону) - Анжи (Махачкала) 2: 0, Бухаров, 44 - з пенальті (1: 0). Бухаров, 58 (2: 0).

14:00. Рубін (Казань) - ЦСКА (Москва) 0: 1, Вернблум, 45 + 1 (0: 1).

12.00. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Локомотив (Москва) 1: 2, Черевко, 15 - в свої ворота (0: 1). Федотов, 17 (1: 1). Фарфан, 90 + 3 (1: 2).

19:30. Спартак (Москва) - Зеніт (Санкт-Петербург) 3: 1, Самедов, 19 (1: 0). Луїс Адріано, 30 (2: 0). Крішіто, 35 (2: 1). Пашаліч, 90 + 8 (3: 1).

19:30. ЦСКА (Москва) - Тосно (Тосно) 6: 0, Вітіну, 10 - з пенальті (1: 0). Вітіну, 27 - з пенальті (2: 0). Васін, 32 (3: 0). Натхо, 55 (4: 0). Головін, 58 (5: 0). Вернблум, 61 (6: 0).

19:30. Арсенал (Тула) - Спартак (Москва) 0: 1, Глушаков, 90 (0: 1).

14:00. Зеніт (Санкт-Петербург) - Урал (Єкатеринбург) 2: 1, Маммана, 6 - в свої ворота (0: 1). Портнягин, 31 - в свої ворота (1: 1). Кокорін, 76 (2: 1).

14:00. Динамо (Москва) - Ростов (Ростов-на-Дону) 2: 0, Бечирай, 42 (1: 0). Таша, 45 (2: 0).

16:30. Локомотив (Москва) - Рубін (Казань) 1: 0, Фарфан, 87 (1: 0).

14:00. Уфа (Уфа) - Амкар (Перм) 3: 0, Ігбун, 53 (1: 0). Ігбун, 69 (2: 0). Обляков, 80 (3: 0).

16:30. Краснодар (Краснодар) - Ахмат (Грозний) 3: 2, Швець, 29 (0: 1). Ісмаел, 37 (0: 2). Смолов, 52 (1: 2). Мамаєв, 68 (2: 2). Жоаозіньо, 90 + 2 (3: 2).

19.00. Анжи (Махачкала) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 4: 0, Лескано, 1 (1: 0). Полуяхтов, 8 (2: 0). Маркелов, 43 (3: 0). Армаш, 85 (4: 0).

17:30. Урал (Єкатеринбург) - Арсенал (Тула) 1: 1, Портнягин, 30 (1: 0). Джорджевіч, 73 (1: 1).

14:00. Динамо (Москва) - Анжи (Махачкала) 2: 0, Таша, 7 (1: 0). Луценко, 60 (2: 0).

16:30. Рубін (Казань) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 3: 1, Сердар Азмун, 25 (1: 0). Канунніков, 40 (2: 0). Оздоєв, 49 (3: 0). Максименко, 73 (3: 1).

14:00. Амкар (Перм) - Краснодар (Краснодар) 1: 3, Грицаєнко, 13 (0: 1). Ігнатьєв, 32 (0: 2). Клаессон, 46 (0: 3). Форбс, 57 (1: 3).

16:30. Спартак (Москва) - ЦСКА (Москва) 3: 0, Промес, 10 (1: 0). Промес, 61 (2: 0). Пашаліч, 90 + 8 (3: 0).

19.00. Ростов (Ростов-на-Дону) - Уфа (Уфа) 1: 0, Інгасон, 22 (1: 0).

19:30. Тосно (Тосно) - Локомотив (Москва) 1: 3, Фарфан, 19 (0: 1). Едер, 54 (0: 2). Труіч, 69 (1: 2). Фарфан, 73 (1: 3).

19:30. Ахмат (Грозний) - Зеніт (Санкт-Петербург) 0: 0.

19:30. Анжи (Махачкала) - Рубін (Казань) 1: 1, Попов, 36 (0: 1). Лескано, 90 + 1 (1: 1).

14:00. ЦСКА (Москва) - Урал (Єкатеринбург) 1: 0, Дзагоєв, 59 (1: 0).

16:30. Зеніт (Санкт-Петербург) - Амкар (Перм) 0: 0.

19.00. Краснодар (Краснодар) - Ростов (Ростов-на-Дону) 3: 1, Смолов, 28 (1: 0). Іонів, 45 (1: 1 - з пенальті). Смолов, 60 (2: 1 - з пенальті). Мамаєв, 89 (3: 1).

11:00. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Тосно (Тосно) 0: 1, Мірза, 69 (0: 1).

14:00. Уфа (Уфа) - Динамо (Москва) 1: 1, Марков, 17 - з пенальті (0: 1). Пауревіч, 51 (1: 1).

16:30. Локомотив (Москва) - Спартак (Москва) 0: 0.

19.00. Арсенал (Тула) - Ахмат (Грозний) 1: 0, Чаушіч, 90 + 2 (1: 0).

17:30. Амкар (Перм) - Арсенал (Тула) 0: 2, Дзюба, 11 (0: 1). Ткачов, 83 (0: 2).

14:00. Уфа (Уфа) - Анжи (Махачкала) 3: 2, Нікітін, 57 (1: 0). Лескано, 64 (1: 1). Пауревіч, 65 (2: 1). Йокич, 67 (3: 1). Полуяхтов, 82 (3: 2).

16:30. Динамо (Москва) - Краснодар (Краснодар) 0: 0.

19.00. Тосно (Тосно) - Рубін (Казань) 0: 1, Подберезкин, 75 (0: 1).

14:00. Ростов (Ростов-на-Дону) - Зеніт (Санкт-Петербург) 0: 0.

19.00. Спартак (Москва) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 1: 0, Фернандо, 90 (1: 0).

16:30. Ахмат (грізний) - ЦСКА (Москва) 0: 3, Головін, 6 (0: 1). Вітіну, 28 (0: 2). Ігнашевич, 68 (0: 3).

17:00. Урал (Єкатеринбург) - Локомотив (Москва) 0: 2, Олексій Андрійович Міранчук, 11 (0: 1). Мануел Фернандеш, 15 - з пенальті (0: 2).

11:00. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Урал (Єкатеринбург)

14:00. Арсенал (Тула) - Ростов (Ростов-на-Дону)

16:30. Краснодар (Краснодар) - Уфа (Уфа)

19.00. Анжи (Махачкала) - Тосно (Тосно)

19.00. Рубін (Казань) - Спартак (Москва)

19:30. Локомотив (Москва) - Ахмат (Грозний)

19:30. ЦСКА (Москва) - Амкар (Перм)

19:30. Зеніт (Санкт-Петербург) - Динамо (Москва)

Краснодар (Краснодар) - Анжи (Махачкала)

Амкар (Перм) - Локомотив (Москва)

Ахмат (Грозний) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ)

Урал (Єкатеринбург) - Рубін (Казань)

Спартак (Москва) - Тосно (Тосно)

Ростов (Ростов-на-Дону) - ЦСКА (Москва)

Динамо (Москва) - Арсенал (Тула)

Уфа (Уфа) - Зеніт (Санкт-Петербург)

Анжи (Махачкала) - Спартак (Москва)

Локомотив (Москва) - Ростов (Ростов-на-Дону)

СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Амкар (Перм)

Рубін (Казань) - Ахмат (Грозний)

Тосно (Тосно) - Урал (Єкатеринбург)

ЦСКА (Москва) - Динамо (Москва)

Арсенал (Тула) - Уфа (Уфа)

Зеніт (Санкт-Петербург) - Краснодар (Краснодар)

Зеніт (Санкт-Петербург) - Анжи (Махачкала)

Динамо (Москва) - Локомотив (Москва)

Ростов (Ростов-на-Дону) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ)

Амкар (Перм) - Рубін (Казань)

Ахмат (Грозний) - Тосно (Тосно)

Урал (Єкатеринбург) - Спартак (Москва)

Уфа (Уфа) - ЦСКА (Москва)

Краснодар (Краснодар) - Арсенал (Тула)

Анжи (Махачкала) - Урал (Єкатеринбург)

Локомотив (Москва) - Уфа (Уфа)

СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Динамо (Москва)

Рубін (Казань) - Ростов (Ростов-на-Дону)

Тосно (Тосно) - Амкар (Перм)

Спартак (Москва) - Ахмат (Грозний)

ЦСКА (Москва) - Краснодар (Краснодар)

Арсенал (Тула) - Зеніт (Санкт-Петербург)

Арсенал (Тула) - Анжи (Махачкала)

Краснодар (Краснодар) - Локомотив (Москва)

Уфа (Уфа) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ)

Динамо (Москва) - Рубін (Казань)

Ростов (Ростов-на-Дону) - Тосно (Тосно)

Амкар (Перм) - Спартак (Москва)

Ахмат (Грозний) - Урал (Єкатеринбург)

Зеніт (Санкт-Петербург) - ЦСКА (Москва)

6 травня 2018 року, неділя

Анжи (Махачкала) - Ахмат (Грозний)

Локомотив (Москва) - Зеніт (Санкт-Петербург)

СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Краснодар (Краснодар)

Рубін (Казань) - Уфа (Уфа)

Тосно (Тосно) - Динамо (Москва)

Спартак (Москва) - Ростов (Ростов-на-Дону)

Урал (Єкатеринбург) - Амкар (Перм)

ЦСКА (Москва) - Арсенал (Тула)

ЦСКА (Москва) - Анжи (Махачкала)

Арсенал (Тула) - Локомотив (Москва)

Зеніт (Санкт-Петербург) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ)

Краснодар (Краснодар) - Рубін (Казань)

Уфа (Уфа) - Тосно (Тосно)

Динамо (Москва) - Спартак (Москва)

Ростов (Ростов-на-Дону) - Урал (Єкатеринбург)

Амкар (Перм) - Ахмат (Грозний)

Календар чемпіонату Росії з футболу 2017-2018. Результати, розклад матчів та ігор. Прем'єр Ліга. Футбол. Турнірна таблиця.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

− 4 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: